• Çağrı Merkezi :
  • 444 7899
  • https://www.depomonline.com
  • Segment Bilgisayar Dış Ticaret Anonim Şirketi

Misyon

Firmalar arası rekabetin sadece fiyatta değil, kalite ve hizmette de yapılması gerektiğine inanıyoruz. Amacımız var olan pastadan aldığımız payı büyütmek değil , sektörü yeni ürünlerle tanıştırıp pastayı büyütmektir. Sektördeki çözüm ortaklarımız ve rakiplerimiz ile daima işbirliği içerisinde hareket ederek sektörün gelişime katkı sağlamak hedefindeyiz .

Şirket yapısı

Segment 2003 yılında İstanbul Mecidiyeköy'de kuruldu. Ürün portföyünde ses sistemleri, Kasalar, Network ürünleri, speaker çeşitleri, kablo ve multimedya alanındaki diğer ürünleri de kendi markalarıyla ithal etmekte veya kendi özgün markalarını kullanmakta.

Segment Bilgisayarın bünyesinde barındırdığı başlıca markalar, Everest, microlab, Coolermaster, Colors-it, Mikado, Snopy, Sanrupid, 3Nod, Senfony, ve DLM'dir.

Şirketimiz Türkiyenin ileri gelen firmalalarıyla kontak halinde olup, ürün dağıtımını daha çok bu firmalar üzerinden yapmak. Bu firmalarla her türlü lojistik desteği sağlamaktadır.

Sunulan Hizmetler

Firmamız Türkiye’nin büyük zincir mağazaları ve bayilerimiz ile tüketicilerimizin hizmetindeyiz.

Ürünlerimiz lojistik gücümüz ve desteğimiz ile ürünlerimizi en kısa zaman da en sağlıklı şekilde tüketicinin hizmetine sunabilmekteyiz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında dokumanlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz

Kvkk Politikamız için Tıklayınız.

Gizlilik Politikamız için Tıklayınız.

Aydınlatma Metni için Tıklayınız.

Hakkımızda

Segment 2003 yılında İstanbul Mecidiyeköy'de kuruldu. Ürün portföyünde ses ssistemleri, Kasalar, Network ürünleri, speaker çeşitleri, kablo ve multimedya alanındaki diğer ürünleri de kendi marka... devamı...

Ulaşım

Deliklikaya Mahallesi Fersah Cad. No:136 Arnavutköy/ İstanbul P.K :34555

444 7899

2124013727

bilgi@segment.com.tr

Yüzde Yüz Güvenli Alışveriş

© Copyright 1996-2024 Haser Yazılım, Quipus B2B. Her hakkı saklıdır.

Quipus B2B